Szkoła Nordic Walking – Kraków

Lekcje Nordic Walking

Dla jednej osoby

85


Dla 2 lub 3 osób

65

(za osobę)


Dla 4 osób i więcej

55

(za osobę)

+ 5 zł – wypożyczenie kijów dedykowanych do Nordic Walking na czas pojedynczych zajęć.

Regulamin zajęć

Czym są lekcje nordic walking?

Lekcje Nordic Walking to odmiana oferowanych przez nas zajęć indywidualnych całkowicie poświęconych nauce nordic walking. Na lekcjach przedstawiamy teorię, prawidłową technikę, oraz ćwiczenia będące istotnym elementem przed rozpoczęciem marszu oraz po jego zakończeniu. Nasze szkolenie pomoże Ci także dobrać odpowiednią długość kijów w praktyce, co znacznie ułatwi Ci ich późniejszy zakup. W trakcie lekcji uczulimy Cię również na co zwrócić uwagę przy doborze sprzętu tak, by czerpać jak najwięcej przyjemności z chodzenia z kijami.

Dlaczego warto wykupić lekcje?

Bardzo ważne jest by swoje pierwsze kroki z kijami do nordic walking zaczynać pod okiem instruktora. Ma to olbrzymie znaczenie, gdyż instruktor szybko skoryguje błędy, które popełniamy podczas nauki i nie dopuści by weszły nam w nawyk. Ucząc się bez profesjonalnej pomocy z zewnątrz nie jesteśmy w stanie sami uniknąć drobnych niedociągnięć i w efekcie nie wykorzystamy w 100% potencjału drzemiącego w nordic walking. By odpowiednio aktywować całe ciało i czerpać korzyści z nordic walking należy pamiętać, że sport ten wymaga precyzji ruchu. Właśnie nad tą precyzją pracujemy podczas szkolenia. Złe nawyki bardzo ciężko jest wyeliminować, dlatego jeśli zastanawiasz się nad uprawianiem tego sportu to szczerze zachęcamy do wzięcia udziału w kilku lekcjach. Pozwolą Ci one poznać nordic walking, a później doszlifować technikę tego marszu do perfekcji. Lekcje dedykujemy wszystkim, zarówno tym co już chodzą tą techniką jak i osobom zupełnie nowym w tym sporcie.

Kiedy wybrać lekcję nordic walking?

Takie szkolenie to idealny wybór dla Ciebie jeśli:

  • Chcesz zapisać się do naszych grup na regularne treningi, ale nie znasz techniki chodzenia stylem nordic walking.
  • Interesujesz się nordic walking, ale nie wiesz czy jest to sport dla Ciebie i wolisz poznać go pod okiem instruktora.
  • Uprawiasz już nordic walking, ale chcesz się upewnić czy robisz to dobrze.
  • Szukasz kursu nordic walking dla siebie i nie interesuje Cię odbycie drogiego kursu instruktorskiego.
  • Pogubiłeś/aś się w natłoku informacji znalezionych w internecie 🙂

Ile lekcji jest mi potrzebnych?

Właściwe opanowanie techniki nordic walking zależy od uczestnika i jego indywidualnych predyspozycji. Zazwyczaj takie szkolenie nie przekracza 3 lekcji, ale już po pierwszej będziesz wiedzieć czy jest to sport dla Ciebie. Każda lekcja trwa 1 godzinę zegarową. Po szkoleniu nordic walking zapraszamy uczestników do regularnych treningów w prowadzonych przez nas zajęciach grupowych.

Co potrzebuję by uczestniczyć w lekcji?

By uczestniczyć w lekcji trzeba mieć ze sobą obuwie pełne umożliwiające chodzenie po trawie (często wilgotnej), oraz ubranie sportowe nie krępujące ruchów. Pamiętaj by całość była dostosowana do warunków pogodowych. Jeśli posiadasz kije dedykowane do nordic walking możesz je przynieść. Jeśli nie, to nic nie szkodzi. Możesz wypożyczyć je u nas za 5 złotową dopłatą.

Więcej szczegółowych informacji o lekcjach techniki nordic walking znajdziesz w zakładce zajęcia indywidualne.

Aktualności

Dane kontaktowe

Telefon Super Nordic Walking     501 560 200

e-mail Super Nordic Walking    biuro@supernordicwalking.pl

Zapytaj o grupy i zajęcia indywidualne. Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać. Nordic Walking to sport dla każdego.

Zespół SNW

Partnerzy: