Szkoła Nordic Walking – Kraków

O nas

SuperNordicWalking to zajęcia…

obejmujące ogólnorozwojowe, kondycyjne oraz rehabilitacyjne ćwiczenia przy użyciu specjalnych kijów do Nordic Walking. Ćwiczenia są prowadzone zgodnie ze sztuką i obecnie panującymi trendami w NW.

SuperNordicWalking to także instruktorzy…

potrafiący dopasować intensywność ćwiczeń do grupy i indywidualnych możliwości każdego uczestnika zajęć. Nasze ćwiczenia pomogą Ci nabrać kondycji, usprawnić motorykę (koordynację), schudnąć, poprawić krążenie i wiele, wiele innych prozdrowotnych aspektów Nordic Walking. Nauczymy Cię efektywnie chodzić z kijami tak byś mógł/mogła samodzielnie uprawiać ten sport również poza zajęciami przy wykorzystaniu prawidłowej techniki, która wcale nie jest taka oczywista i wymaga odpowiedniego przygotowania.

Pamiętaj! Prawidłowej techniki chodzenia z kijami nie opanujesz jedynie po obejrzeniu filmu w internecie.

Instruktor pomoże Ci wyeliminować drobne błędy, które na dłuższą metę mają olbrzymie znaczenie przy aktywizacji wszystkich partii Twojego ciała. Umożliwi to lepsze wykorzystanie poświęconego czasu i szybsze osiągnięcie zamierzonego efektu. Na naszych zajęciach dowiesz się także jak dobrać prawidłowo sprzęt i na co zwrócić szczególną uwagę, by kolejne przechodzone kilometry doprowadziły Cię do celu.

SuperNordicWalking to także społeczność, wydarzenia, wyjazdy…

dające Ci sposobność spędzenia wolnego w czasu różny sposób, ale zawsze z kijami. Cały czas się rozwijamy i mamy nadzieje, że z biegiem czasu staniemy się jednym z bardziej wiarygodnych źródeł wiedzy o Nordic Walking. Ciągle prowadzimy prace nad naszym serwisem systematycznie go aktualizując o nowe przydatne informacje. Tymczasem by być całkowicie na bieżąco z naszą działalnością zapraszamy na nasz profil na facebook’u:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć Nordic Walking (zakładka „zajęcia” w menu) prowadzonych przede wszystkim w Krakowie. Nie ma u nas ograniczeń wiekowych, wystarczą tylko chęci by ruszyć się z domu i spróbować czegoś nowego pod okiem instruktora.

Aktualności

Voucher na zajęcia WOŚP allegro

Zapraszamy do licytacji. Cena wywoławcza 35 zł. Kwota licytacji zostaje w pełni przekazana przez allegro na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. […]

Dane kontaktowe

Telefon Super Nordic Walking     501 560 200

e-mail Super Nordic Walking    biuro@supernordicwalking.pl

Zapytaj o grupy i zajęcia indywidualne. Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać. Nordic Walking to sport dla każdego.

Zespół SNW

Partnerzy: