Szkoła Nordic Walking – Kraków

Zajęcia grupowe

Jednorazowe

35


Karnet 4 zajęcia

120


Karnet 8 zajęć

160


+ 5 zł – wypożyczenie kijów dedykowanych do Nordic Walking na czas pojedynczych zajęć.

Regulamin zajęć

Ważne !
– Karnet jest imienny i nie może być wykorzystany przez inne osoby. Obejmuje ilość zadeklarowanych wejść/zajęć i ważny jest 1 miesiąc kalendarzowy począwszy od daty pierwszych zajęć, które obejmuje karnet.

– Zajęcia grupowe odbędą się w momencie zebrania minimum 3 uczestników.

– Uczestnicy zobowiązani są do uczestniczenia w zajęciach w stroju sportowym niekrępującym ruchów i dostosowanym do warunków pogodowych oraz obuwiu pełnym umożliwiającym chodzenie po trawie (często wilgotnej).

– Czas trwania zajęć to 1 godzina zegarowa.

Na czym polegają zajęcia grupowe nordic walking ?

W zajęciach grupowych skupiamy się na treningu kondycyjnym jak i siłowym. Oznacza to, że są to treningi ogólnorozwojowe z zastosowaniem techniki nordic walking. Zajęcia te są adresowane do osób, które znają już podstawy techniki chodu nordic walking i mogą skupić się na wykorzystaniu tej techniki do osiągnięcia obranego przez siebie celu takiego jak poprawa kondycji, nabranie masy mięśniowej, czy schudnięcie.

Kiedy zapisać się na zajęcia grupowe ?

Ważne jest stosunkowo szybkie podjęcie decyzji czy chcemy na takie zajęcia chodzić. Grupy regularne systematycznie się rozwijają, osiągając coraz wyższy stopień zaawansowania. Im później się zdecydujemy, tym ciężej będzie nam nadążyć za grupą.

O czym pamiętać gdy zapisuję się do grupy treningowej ?

Pamiętaj, że na zajęciach grupowych nie skupiamy się na nauce prawidłowej techniki nordic walking. Umiejętność ta jest obowiązkowa przynajmniej w zakresie podstawowym. Oznacza to, że instruktorzy nordic walking poprawią lub będą zwracać uwagę na pewne niedociągnięcia osoby ćwiczącej, lecz nie będą tłumaczyć samych podstaw nordic walking.

Gdy nie mam doświadczenia z nordic walking, a chcę chodzić na treningi ?

Jeżeli chcesz zapisać się do grupy, ale nordic walking jest dla Ciebie czymś zupełnie nowym lub nie masz pewności co do swoich umiejętności, to na początek zapraszamy na indywidualną lekcję nordic walking pod okiem instruktora. Lekcja ta pozwoli opanować Ci technikę w sposób umożliwiający dalsze ćwiczenia w grupie. Możesz także skorzystać z takiej lekcji bez późniejszego zapisywania się do grup.

Gdzie się spotykamy:

Zajęcia odbywają się w dwóch największych Parkach w Krakowie. Szukaj nas w:

Park Jordana

    Grupa:     Początkująca

    Wtorek i Czwartek godz. 18:00

Jak nas znaleźć:

Wchodząc do parku głównym wejściem od strony Błoń i idąc główną alejką zobaczycie nas po prawej stronie przy fladze z logo SuperNordicWalking.

Na miejsce można dojechać komunikacją miejską.
Przystanek: Park Jordana

Park Lotników

    Grupa:     Aktualnie brak zajęć

 

Jak nas znaleźć:

Patrząc od strony al. Jana Pawła II zobaczysz nas na końcu skweru z fontannami po prawej stronie. Szukaj flagi z logo SuperNordicWalking.

Na miejsce można dojechać komunikacją miejską.
Przystanek: AWF

Aktualności

Dane kontaktowe

Telefon Super Nordic Walking     501 560 200

e-mail Super Nordic Walking    biuro@supernordicwalking.pl

Zapytaj o grupy i zajęcia indywidualne. Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać. Nordic Walking to sport dla każdego.

Zespół SNW

Partnerzy: