Szkoła Nordic Walking – Kraków

Zaczynamy zajęcia grupowe z nordic walking – wrzesień 2023

Od 12-go września rozpoczynamy zajęcia grupowe w Krakowie w parku Jordana 2 razy w tygodniu: wtorek i czwartek o godzinie 18:00.

Zajęcia dedykowane są dla osób, które znają technikę chodu nordic walking i chciałyby ją wykorzystać w konkretnym celu. Dlatego szczerze zalecamy odbycie przynajmniej jednych zajęć na naszych lekcjach indywidualnych, aby być przygotowanym minimum teoretycznie do prawidłowego marszu. Istotne jest to, że na zajęciach grupowych instruktor poprawia, lecz nie uczy.

Zajęcia ukierunkowane są na chód, bo tylko on aktywuje całe ciało dając wymierne korzyści. Są to ćwiczenia typowo nordic-owe bez przesadnego nacisku na ćwiczenia typu fitness tak jak u instruktorów z klubów fitness-owych. Nasi instruktorzy specjalizują się w nordic walkingu i tego sportu uczą najbardziej profesjonalnie jak to możliwe. Z tego względu nie chodzimy w przysłowiowe „kółko”, a instruktor ćwiczy razem z grupą tak, by uczestnicy mogli zobaczyć jak powinna wyglądać prawidłowa technika.

Aktualna grupa jest początkująca i będzie się rozkręcać z biegiem czasu, dlatego warto zapisać się już od samego początku niż dołączać później. Jednak nie martw się jeśli akurat teraz nie możesz… nie zamykamy możliwości zapisu do grup. Nie musisz mieć też kijków do nordic walking. Możesz je u nas wypożyczyć.

Pamiętaj – grupy Super Nordic Walking ćwiczą, a nie spacerują przy plotkach. Ćwicz i zmęcz się ! to nasze motto.

Dodatkowe informacje tutaj: https://supernordicwalking.pl/zajecia-grupowe-krakow/

Zapisy tylko przez formularz. Nie przychodzimy w ciemno. Instruktor sprawdza obecność tylko osób zapisanych.

Szczególne podziękowania firmie GABEL za wyposażenie w kije nordic walking.